Contactpersonen

U bent hier

Directie

Rik Desmet

Algemeen directeur
        Rik.Desmet@sgsintpaulus.eu
 

Joachim Archie

Directeur     

    Joachim.Archie@sgsintpaulus.eu  
 

Luc Dekiere

Ped. Directeur 1ste, 2e & 3e jaar      

    Luc.Dekiere@sgsintpaulus.eu  
 

Filip Vanhauwaert

Ped. Directeur 4e, 5e, 6e& 7ejaar      
Filip.Vanhauwaert@sgsintpaulus.eu

 

Technisch Adviseurs

Rik Couwelier

Afdeling Mechanica

Geert Demeyere

Afdeling Mechanica & Elektriciteit
Geert.Demeyere@sgsintpaulus.eu
 

Claude De Kock

Afdeling Elektriciteit
Claude.DeKock@sgsintpaulus.eu
 

Philip Deltour

Afdeling Hout-Bouw
    Philip.Deltour@sgsintpaulus.eu  
 

Hans Maes

Afdeling Hout-Bouw
    Hans.Maes@sgsintpaulus.eu

 

Opvoeders

Bert Cappon

Verantwoordelijke 1ste jaar
    Bert.Cappon@sgsintpaulus.eu    
 

Bram Laevens

Verantwoordelijke 2de jaar
Bram.Laevens@sgsintpaulus.eu

Pieter Delbeke

Verantwoordelijke 3de jaar
Pieter.Delbeke@sgsintpaulus.eu
 

Laurence Goeminne

Verantwoordelijke 4de jaar
Laurence.Goeminne@sgsintpaulus.eu
 

Jurgis Decorte

Verantwoordelijke 5de en 7de jaar
    Kris.Demoor@sgsintpaulus.eu
 

Kris De Moor

Verantwoordelijke 6de jaar
Jurgis.Decorte@sgsintpaulus.eu 
 

 

 

Zorg

Luc Verbauwhede

Zorgcoördinator
Luc.Verbauwhede@sgsintpaulus.eu
 

Francky Lannoo

Leercoördinator
Francky.Lannoo@sgsintpaulus.eu

Hilde Vercautere

Aanspreekpunt CLB
Hilde.Vercautere@vclbweimeersen.be
 

 

Internaat

Bert Sulmont

Internaatsbeheerder
    Bert.Sulmont@sgsintpaulus.eu   
 

 

Onthaal

Sylvie Hyk

Onthaal

       Sylvie.Hyk@sgsintpaulus.eu
 

Leen Cappon

Onthaal
Leen.Cappon@sgsintpaulus.eu