Wereldburgerschap vanaf het eerste jaar


Klik op de foto voor een uitvergroting Iedere dinsdag krijgen onze eerstejaars de kans om filmfragmenten, documentaires, ... te gaan bekijken over landen in het zuiden; het is de bedoeling om hen te tonen hoe de mensen in andere landen leven, werken, zich inspannen om te overleven of in muziek of dans hun cultuur beleven.

Wij willen de leerlingen al van in het eerste jaar duidelijk maken dat het VTI zich interesseert voor de problematiek van het zuiden en dat er ook allerlei acties worden gevoerd.

Vanaf oktober zullen er ook opnieuw wereldwinkelproducten worden verkocht en zal er gestart worden met een fairtrade - werkgroep die voornamelijk uit leerlingen van de tweede graad zal bestaan, zodat dit team nog enkele jaren zal kunnen samenwerken.

Guido Van Havermaet

Toekomststraat 75, 8790 Waregem
 056 60 14 62    056 60 22 45
 Rechtstreekse mail naar info@vtiwaregem.be